Truhláři
Profesionální truhlářská firma prezentuje svoji činnost na svých vebových stránká s podrobnou informací o všech službách, které provádí. Sídlo společnosti je u Českého Rudolce.KDE NÁS NAJDETE Areál bývalého zemědělského družstva. Příjezd z hlavní silnice J.Hradec - Dačice, křižovatka v obci směr na Lipnici cca 50 m za křižovatkou vlevo do areálu.

Dveře a vrata všech typů podle přání Hlavní vrata v rustikálním stylu do selských stavení, Okna klasická, zakázková i francouzská, Schody a schodišťová zábradlí, Ploty, vrátka a balkony, Skříně a skříňky, i rustikál, Dřevěná patra na spaní, Zahradní nábytek, altány a pergoly Kuchyně ,postele, bytové doplňky Specielní truhlářské práce na zakázku a podle dokumentace Lehké přístavbové garáže Jednoduché krovy na rodinné domy a ostatní stavby Interiéry a interiérové doplňky Vyrábíme okna různých typů, podle přání a nebo stavební dokumentace a to i pro novostavby rodinných domů.
Drobný sortiment výroby.
Dřevěné parapety , rámy na sítě proti hmyzu , renovace starých dveří , kancelářský zakázkový nábytek , zastřešení venkovních bazénů ve dřevě , zimní zahrady Vyrábíme schodiště samonosná, rovná,točená i točená na sloupu, otevřená i uzavřená, s podestou. Zábradlí vyrábíme plaňková, rovná a nebo zatočená, podle přání zákazníka a nebo podle dokumentace. Provedeme zaměření na místě a poradíme nejlepší řešení. Vyrábíme dveře různých vzorů, podle přání zákazníka. Typ a materiál je možno si vybrat.Vyrábíme vchodové dveře i s vloženou izolací.
Dále vyrábíme
Masivní vrata do selských stavení a rekreačních chalup v původním tvaru a velikosti podle zachované dokumentace a nebo dobových fotografií. Vyrábíme masivní vjezdová vrata a ploty podle přání zákazníka. Provedeme krov na různé typy staveb a to včetně laťování pod různé typy krytin. Vyrobíme regály i nestandardních typů podle zakázky i návrhu.
Vyrábíme jednotlivé truhlářské prvky do rekonstruovaných domů v památkové péči a to i ná základě požadavků památkového úřadu , popřípadě dobové dokumentace. Zakázková výroba nábytku a bytových doplňků, od zaměření, přes návrh, podrobný rozpočet, realizaci, dopravu a montáž až po záruční a pozáruční servis.
Vyrábíme nábytek pro byty, kanceláře, prodejny, veřejné prostory, specielní pracoviště , dětské pokoje, patra, vestavěné skříně, postele, knihovny, kuchyně, předsíňový a koupelnový nábytek. Zhotovujeme patra na spaní, vestavěné skříně, pergoly, altány, snížené stropní podhledy, kuchyně, schody, ploty, kancelářský nábytek, pódia a jiné truhlářské práce.
Zakázková výroba výroba oken, dveří, dřevěných schodišť a zábradlí, krovů, pergoly , výkladní skříně , Interiéry kanceláří ,Interiéry restaurací , stavební truhlářství , Vestavěné skříně na míru , části nábytku dle požadavku zákazníka. Používáme masivní dřevo i dřevotřískové desky. Dodáváme s montáží přímo u zákazníka.
Veškerá zakázková výroba ze dřeva, dýhované dřevotřísky, lamina. Vyrábíme dle dodané dokumentace zákazníkem, dle předložených návrhů, které uzpůsobíme rozměrově stávajícím podmínkám od oken, dveří, schodišť, zábradlí, bytového i kancelářského nábytku až po atypické doplňky.


NAP TRUHLÁŘSTVÍ S.R.O. MARKVAREC 30 380 01 ČESKÝ RUDOLEC IČ= 26087146

JEDNATEL: JIŘÍ PECHA MARKVAREC 30 +420 728 665 082
JEDNATEL: FRANTIŠEK NĚMEC VOLFÍŘOV 67 +420 723 510 398